top of page
Search

Maza izmēra mājas - jaunais dzīvesveids

Updated: Aug 30, 2021

Dzīvošanai nelielās celtnēs un to būvēšanai ir daudz priekšrocību ne tikai mājas iemītniekiem, bet arī videi. Šajā bloga rakstā mēs apkopojām dažas priekšrocības, kas saistītas ar mūsdienīgo dzīvesveidu - minimālismu.


  1. Energoefektīvāk. Mazākas mājas bieži vien ir energoefektīvākas, jo tiek patērēta mazāk enerģija to apsildei un dzesēšanai, kas nozīmē, ka tās atstāj mazāku negatīvo ekoloģisko nospiedumu.

  2. Lētāk. Būvniecības process ir lētāks, jo ir nepieciešams patērēt mazāk materiālu un darbaspēku, attiecīgi arī paātrinot celtniecības procesu. Turklāt jums nav obligāti nepieciešama liela zeme, uz kuras būvēt.

  3. Vieglāk pielāgot. Tā kā jūs strādājat ar mazāku telpu, māju ir vieglāk iekārtot un atkal - lētāk.

  4. Mudina dzīvot vienkāršāk. Tas varētu likties dīvaini, taču viena no lielākajām priekšrocībām, dzīvojot nelielā mājā, ir tā, ka jums ir mazāk vietas. Tas liek gudri izvēlēties to, kas jums patiešām nepieciešams jūsu mājā, kā arī tas padara jūsu ikdienu radošāku!


Mēs ceram, ka šis nelielais apkopojums par galvenajām priekšrocībām, dzīvojot nelielā mājiņā, izraisa interesi par šo ekoloģisko un izdevīgo dzīvesveidu.

17 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page