top of page

RAŽOTNE

KVALITĀTE

SILVER STANDART HOUSES ir izkopusi savu kvalitātes standartu, kas patērētājam ļauj iegūt pareizu tehnisku risinājumu energoefektivitātes nodrošināšanai.

Variējot ar piedāvāto materiālu daudzveidību tirgū, ir iespēja sasniegt tādas virsotnes, kas ļauj ar lepnumu teikt – mēs ražojam energotaupīgas, efektīvas, veselībai draudzīgas, ērti montējamas un viegli apsaimniekojamas mājas.

INDIVIDUALITĀTE

Uzņēmums ražo energoefektīvas mājas, ēku konstrukciju elementus un jumta kopnes.

Pie mums atrodami dažādi risinājumi no koka, sākot ar terases, pirts, mājas vai lauksaimniecības objekta būvniecību, beidzot ar industriālu ēku un to elementu ražošanu.

Katrs klients vai sadarbības partneris var atrast sev vēlamo risinājumu – vai tā būtu vienstāva privātmāja, vai daudzstāvu sabiedriska celtne.

Screenshot 2021-07-11 at 15.43.15.png

TEHNOLOĢIJAS

Ražotnes tehniskais nodrošinājums, ļauj ēkas būvēt ātri, vienkārši un finansiāli izdevīgāk. Mūsu standarta ražotie koka māju paneļi nodrošina siltuma vadāmības koeficientu līdz U=0,13 W/m²K. 

Rūpnieciski ražoti kopņu elementi dod ievērojamu ekonomisko efektu.

“MiTek” datorizēta programma palīdz konstruēt un aprēķināt nepieciešamos raksturlielumus, savukārt “Randek” 35t prese izmantojot “MiTek” ražotas, perforētas 1.5-2.0mm naglu plates, ļauj iegūt gandrīz neierobežotus risinājumus.

GARANTIJA

SILVER STANDART HOUSES ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi, apliecinot, ka produkts atbilst standartam.

ISO 9001 standarts, iezīmē patreiz spēkā esošu sertifikāciju, par kvalitātes vadības sistēmu ražošanas procesos uzņēmumā.

BREEAM – ilgtspējīgas būvniecības metode, sadarbības veidošanai ar sociāli atbildīgu ražotāju

ENERGOEFEKTĪVAS, ZEMAS ENERĢIJAS PATĒRIŅA MĀJAS

Koka paneļu ēkas ir privātmāju būvniecības veids, kas ir saglabājis tradicionālo koka ēku priekšrocības un samazinājis to trūkumus. Tā ir cilvēkam draudzīga, veido optimālus dzīves apstākļus, un pareizi būvēta tā nodrošina lielisku komfortu, ugunsdrošību un ievērojami ietaupa apkures izmaksas. Pieejamais “Silver Standart Houses” ražotnes tehniskais nodrošinājums, ļauj ēkas būvēt ātri, vienkārši un finansiāli izdevīgāk.

ENERGOEFEKTĪVAS PRIVĀTMĀJAS

Koka paneļu jeb koka karkasa privātmājas ir “Silver Standart Houses” augstākās kvalitātes produkts, ar izteikti energoefektīviem un komfortabliem risinājumiem. To raksturo pastāvīgs telpu mikroklimats, niecīgs enerģijas patēriņš un izcili augsta siltumizolācijas pakāpe. Šādām koka mājām nepieciešamo apkures enerģijas daudzumu var nodrošināt iekšējie siltuma avoti, bet papildus enerģijas nepieciešamību iegūstot no atjaunojamiem resursiem. Nepieciešamo standartu sasniegšanai ir vajadzīga rūpīga plānošana, materiālu izvēle un izpildījums. Mājas konstrukciju siltumizolācija sastāda 320 mm – 500 mm biezumu, kur īpaši blīvā norobežojošā izpildījumā, kontrolētu svaiga gaisa apmaiņu nodrošina speciāla ventilācijas sistēma ar gaisa siltuma un mitruma atguves funkciju. 

DAŽĀDU PALĪGĒKU RAŽOŠANA

Šis produkta veids paredz papildus risinājumus augošam pieprasījumam pilnveidojot vidi, kad māja jau ir uzcelta, bet rodas jaunas vēlmes pēc kompakta dzīves stila. Mēs piedāvājam dažādu koku karkasu konstrukciju ražošanu un tehnisko atbalstu tādām būvēm, kā pirtis, garāžas, nojumes vai pavisam vienkāršiem dārza namiņiem, šķūņiem. Līdzīgi kā ēkām lauksaimnieku vajadzībām daudzviet var tikt izmantots negradēts zāģmateriāls.

ĒKAS LAUKSAIMNIEKU VAJADZĪBĀM

Kā risinājums lauksaimniekiem ir vienkārša tipa tik nepieciešamās funkcionālās ēkas, kā, piemēram: tehnikas novietnes, dzīvnieku kūtis, staļļus un pat koka angārus līdz 20 m platumam, bez atbalsta kolonnām. Tās ir ēku konstrukcijas, kas ir vienkāršas un ātri uzražojamas, ēkas ir ekonomiski izdevīgs risinājums, jo neparedz iekšējo apdari un ir iespēja daudzviet konstrukcijā izmantot zāģmateriālu, kas ievērojami samazina konstrukciju kopējās izmaksas. 

"Silver Standart Houses" piedāvā Jūsu māju aprīkot ar terasi, kuras būvniecībai varat izvēlēties vairākus piedāvātos koksnes veidus. Standartā piedāvājam, spiedien-impregnētu priedes karkasu ar priedes vai lapegles terases dēļiem, kurus iespējams apstrādāt ar tonētu eļļu vai lazūr-krāsu. 

TERASES

bottom of page