top of page

KOKMATERIĀLI

SAŅEM PIEDĀVĀJUMU

Pieprasījumus sūtīt info@smart-wood.lv vai aizpildot anketu

SVARĪGI: Minimālais pasūtījuma apjoms - 20m3 

Krāsoti UYV profila dēļi

SADARBĪBA AR MUMS

SPECIALIZĒJAMIES: 

Ar augstu atbildības sajūtu uzraudzīsim jūsu pašu vai kopīgi ar mums nolīgto montāžnieku darbu. ​SIA Smart Wood Technology specializējas fasādes dēļu piegādē privātpersonu projektiem.

Mūsu pieredze ir vairāku desmitu tūkstošu kvadrātmetru piegādātas un arī samontētas fasādes.

Šo darbības gadu laikā, esam izstrādājuši pakalpojumu kompleksu, kurš ir pievilcīgs mūsu klientiem:

  • konsultācijas fasādes dēļu izvēlē un montāžas tehnoloģijā 

  • krāsotu dēļu piegāde

  • tehnisko plānu, mezglu un darba organizācijas plānu izstrāde objektā

  • pneimatisko un akumulatoru instrumentu noma, privātpersonām, savu projektu realizācijai

  • dēļu montāžnieku darbu uzraudzība un kontrole

Mēs personīgi esam bijuši situācijās, kad ar pilnu atbildību un pārliecību piedāvājam klientam kvalitatīvu un modernu apdares dēļu risinājumu, par ko esam gatavi nest garantiju, bet montāžas speciālisti, kam trūkst zināšanu materiālu jomā, mēģina pārliecināt klientu par pretējo, bez jebkādiem reāliem argumentiem, balstoties uz savu, diezgan vienpusīgo pieredzi, jau ilgus gadus strādājot ar vienu un to pašu materiālu, bet nozare attīstās un katru gadu parādās jauni uzlaboti un pārbaudīti produkti. 

 

Nav nsolēpums, ka pašiem ir nācies iet caur šo procesu un ne vienmēr izdodas nolīgt labākos un uzticamākos meistarus, bet tajā pat laikā, pieredze rāda, ka 99% meistari pie stingras uzraudzības spēj nodrošināt, tehnoloģijām atbilstošu rezultātu.

 

Mezglu un tehnoloģijas izstrāde - mēs savā pieredzē tik pat kā nekad neesam saskārušies ar situāciju, kad klients detalizēti iedziļinātos mezglu risinājumos. Maksimāli par ko interesējas lielākā daļa klientu ir dēļu stiprināšana, bet bez tā ir vēl vesela rinda mezglu, kuri var ietekmēt gan fasādes ilgtspējību, ventilāciju, aizsardzību no grauzējiem un insektiem, utt.. Tai skaitā dekoratīvie risinājumi, par kuriem nereti aizmirst un atstāj uz vēlāku, kas bieži rada nevajadzīgu sadārdzinājumu un pārvēršas par problēmu. 

 

Šo visu mēs saplānosim pirms pasūtīsiet dēļus un darbu organizācijas plāns tiks saskaņots ar montāžniekiem.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību!

SIA Smart Wood Technology kolektīvs

bottom of page